از قهرمانان سال 95 تجلیل به عمل آمد

از قهرمانان برتر سال 95 تجلیل و از طرح های جدید هم رونمایی شد 

فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران با مشارکت همراه اول و سامانه 3069 برای نخستین بار از قهرمانان برتر و سال و همچنین پبیشکسوتان خود طی مراسمی با شکوه و خاطره برانگیز در سالن همایش های آزادگان پژوهشگاه صنعت نفت در جمع پرشور خانواده بزرگ این ورزش و در حضور معاونین محترم وزیر ورزش و جوانان و میهمانان دیگر از جمله رئیس دانشگاه پیام نور و مسئولان وزارت صنایع تجلیل کرد .
به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ، این مراسم ابتدا با تلاوتی از قرآن مجید و سرود مقدس جمهوری اسلامی آغاز شد . پخش کلیپ هایی از مهارت طرح افزایش مهارت عمومی رانندگی ، تاریخچه شکل گیری فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی و معرفی 3069به عنوان سامانه رسمی فدراسیون همراه با کلیپ های شاد و مفرح برای حاضرین از جمله دیگر بخش های این مراسم بود . 
*صیدانلو : خوشحالم که اهداف سه گانه ما تحقق پیدا کرده است 
رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در این مراسم ضمن خوشامدگویی به مدعوین در جشن تجلیل از قهرمانان موتورسوای و اتومبیلرانی با اشاره به اینکه از بدو قبول مسئولیتش در این فدراسیون همواره به دنبال تکریم پیشکسوتان و استفاده از نظرات آنان در اداره امور فدراسیون و برگزاری چنین جشنی همراه با اهدای پاداش به قهرمانان برگزیده بوده است گفت : خوشحالم که اهداف سه گانه هر کدامش در حال تحقق پیدا کردن است . صیدانلو افزود : پیشکسوتان در حقیقت صاحبان اصلی ورزش محسوب می شوند و خوشحالم که با رونمایی از کارت پیشکسوتان بخشی از آرزوهایم تحقق می یابد . 
وی با اعلام اینکه رجوع به گذشته دردی را دوا نمی کند افزود : شاید در گذشته خیلی چیزها ایراد داشت و خیلی کارها انجام نشد ، ولی ما هرگز نمی خواهیم از آینده جا بمانیم و تلاش در راه بهتر شدن داریم . از سال 2006 به بعد فدراسیون هیچ اعزامی نداشت ولی امسال در چند رویداد بین المللی حاضر خواهیم شد و سعی خواهیم کرد به تدریج در زمره ورزش های مدال آور قرار بگیریم . 
صیدانلو در ادامه صحبت هایش گریزی هم به مشکلات سخت افزاری این ورزش زد و گفت : متاسفانه از نزدیک به ده هزار پروژه ورزشی به بهره داری رسیده و نیمه تمام در کشور یک پروژه هم به این ورزش تعلق ندارد و این فدراسیون فاقد یک پیست بین المللی استاندارد است . امیدوارم با حضور سید علی آقازاده در معاونت توسعه منابع مالی و انسانی وزارت ورزش و جوانان و علاقمندی دکتر سلطانی فر به این ورزش در برنامه ریزی جدید ساخت پیست برای موتورسواری و اتومبیلرانی هم دیده شود . هر چند روسای هیات های استانی ما در این زمینه بیکار ننشسته اند و هم اکنون در استان هایی مثل فارس و گیلان زمین هایی برای ایجاد پیست در نظر گرفته شده و حتی در برخی جاها کلنگ احداث هم زده شد . وی در خاتمه صحبت هایش از همه افرادی که در گذشته در این فدراسیون زحمت کشیده اند ، تشکر و قدردانی کرد . 
*آقازاده : دو هکتار به پیست فعلی آزادی اضافه می شود. 
معاونت توسعه منابع مالی و انسانی وزارت ورزش و جوانان با تشکر از برگزاری چنین مراسمی و تقدیر از صیدانلو و حامی مالی فدراسیون و خوشحالی اش در جمع خانواده موتورسواران و اتومبیلرانان در ابتدای صحبت های کوتاهش گفت : با موافقت وزیر محترم ورزش دو هکتار زمین به پیست فعلی آزادی اضافه خواهد شد که کارهای اجرایی اش تا یکی دو ماه دیگر نهایی خواهد شد . ( این قول معاون وزیر با تشویق یکی دو دقیقه ای حضار مواجه شد ). 
در پایان با حضور مسئولان حاضر در مراسم و فراخوان قهرمانان سال رشته های مختلف موتورسواری و اتومبیلرانی که با معرفی نامزدها از سوی مجری و معرفی نهایی قهرمان برگزیده هر رشته بصورت کلیپی زیبا روی سن همراه بود ، نفرات برتر پاداش و لوح تقدیر خود را دریافت داشتند.تماس با ما

تلفن: 37280984-035   تلفکس: 37280983-035

شماره اختصاصي روابط عمومي: 09138531094

درباره ما

رئیس هیات : مهندس سعید شمس الدینی 

نائب رئیس : جناب آقای قضاوتی

نائب رئیس بانوان :سرکار خانم فاطمه قدرت الهی

دبیر هیئت : آقای محمد رضا مدنی

روابط عمومی :آقای محسن کارگر

برنامه مسابقات آتی

قوانین و آئین نامه ها

شما می توانید برای دریافت فایل هریک از مستندات فهرست شده در جدول زیر روی کلمه "دانلود" در مقابل آن کلیک کنید.
* باتوجه به تغییرات درآیین نامه جهانی، فدراسیون این حق را برای خود محفوظ میدارد تا هرزمان به قوانیین ذیل تبصره و یا تغییر لحاظ نماید.

قوانین مسابقات قهرمانی کشور دودیفرانسیل ( سال 93 )

آیین نامه تکمیلی مسابقه سولو اسلالوم - 8 آذرماه 1392

قوانین سولو اسلالوم- 1392

قوانین سولو دریفت-1392

قوانین و مقررات مسابقـات رالی

جدول علائم و نشانه های رسمی اتومبیلرانی

قوانین و مقررات مسابقات سرعت ( سال 93 )[حجم 124کیلو بایت]
دانلود
قوانین و مقررات کارتینگ راک[حجم 356کیلو بایت]
دانلود
قوانین مسابقات قهرمانی کشور دودیفرانسیل ( سال 93 )[حجم 50کیلو بایت]
دانلود
آیین نامه مسابقات اسلالوم ( سال 93)[حجم 238کیلو بایت]
دانلود
قوانین سولو اسلالوم- 1392[حجم 493کیلو بایت]
دانلود
قوانین سولو دریفت-1392[حجم 414کیلو بایت]
دانلود
قوانین و مقررات مسابقـات رالی[حجم 2169کیلو بایت]
دانلود
شرح وظایف مسابقات RC[حجم 47کیلو بایت]
دانلود
قوانین شرکت در مسابقات RC[حجم 56کیلو بایت]
دانلود
قوانین کمیتـه RC[حجم 75کیلو بایت]
دانلود
اساسنامه فدراسیونهای ورزشی و هیاتها [حجم 152کیلو بایت]
دانلود
قوانین مسابقات قهرمانی سوپر کراس آسیا 2013[حجم 108کیلو بایت]
دانلود
اصول اولیه اتومبیلرانی[حجم 130کیلو بایت]
دانلود
قوانین داوری مسابقات[حجم 101کیلو بایت]
دانلود
جدول علائم و نشانه های رسمی اتومبیلرانی[حجم 250کیلو بایت]

دانلود